Faq

1. Jak długo trwają zajęcia?

Każde zajęcia trwają 60 lub 90 min. 


2. Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia mają miejsce na ul. Góralskiej w Gdyni. W zakładce „Kontakt” dowiesz się jak tu trafić. Jest mnóstwo trolejbusów (przystanek „Plac Górnośląski lub Łowicka” oraz kolejka SKM Redłowo, ok. 15 min pieszo. 


3. Czy potrzebny mi będzie podręcznik?

To wszystko zależy czego potrzebujesz i na jakim jesteś poziomie. Te zajęcia są dla Ciebie, a bez poznania Cię nie wiem co jest Ci teraz potrzebne. Jeśli jednak zdecydujemy się na pracę z podręcznikiem – to co możesz zrobić beze mnie będziesz robił sam w domu!


4. Jak długo trwa umowa?

Pierwszą umowę podpisujemy na 4 zajęcia. 


5. Ile osób może uczestniczyć w jednych zajęciach?

Z doświadczenia wiem, że najwięcej korzyści wynosisz gdy zajęcia są indywidualne lub w dwuosobowej grupie. Polecam ten układ! 


6. Ile to kosztuje?

Cena zajęć 60 minutowych waha się od 65 do 90 złi zależy od ilości osób biorących udział w zajęciach oraz ich intensywności.


7. Nie za dużo?

Nie. Dobrze wiesz,że dobry produkt ma inną cenę niż ten średniej jakości. Cały kurs jest zebraniem wielu lat doświadczeń, zarówno jako lektora i ucznia. Nie chodzi tylko o język, ale też o całą masę wiedzy i praktykę jak się uczyć efektywnie, by zostało nam to na lata w głowie. Ten kurs szybko się kończy i już na pierwszych zajęciach mówisz!


8. Czy są jakieś upusty?

Ponieważ mnie nie znasz dlatego pierwsze zajęcia są gratis. Przyjdź i zobacz i przekonaj się, że mówisz i że to wcale nie jest takie trudne!:)


9. Co zawiera się w pakiecie zajęć?

Wszystkie materiały z których będziesz korzystał są dostępne za darmo w internecie. Jeśli natomiast zdecydujesz się na pracę z podręcznikiem, to jego zakup będzie w Twoim zakresie, jednak z 15% zniżką.


10. Dlaczego do tej pory mi nie idzie?

W największym skrócie: to czy osiągniesz sukces na tym polu czy nie (i jak szybko) zależy naprawdę od wielu czynników. M.in.: od:
- samej metody
- Twojego zaangażowania
- nastawienia (lubisz ten język? Nie lubisz?)
- motywacji: szef Ci sugerował czy sam chcesz?
- Twoich przekonań na swój temat: słynne „Nie mam talentu do języków”;)
- lektora, trenera
- pory dnia kiedy masz zajęcia: czy już się obudziłeś? Jesteś zaraz po pracy?
I wielu, wielu innych. Wymieniłam te najważniejsze. Dlatego dopiero zgranie kilku aspektów sprawi, że Twój sukces będzie szybki i wymierny.


11. Dlaczego akurat Ty?

Jak dobrze wiesz z doświadczenia, lektor może bardzo pomóc albo może też zaszkodzić. Przy wyborze szukaj kogoś przy kimś będziesz się czuł bezpiecznie. Szukaj osoby która nie tylko zna się na tym co robi, ale też taką z którą osobowościowo jakoś się zgrasz, przy której będzie Ci łatwiej niż trudniej się otworzyć. I tu może się okazać, że to nie ja. Tak może być, choć do tej pory jeszcze się tak nie zdarzyło. Ale przyjdź i zobacz. Przekonaj się. Nic nie musisz. Uwielbiam poznawać nowych ludzi! Bardzo zapraszam:)
enjoy us

ENJOY your speaking
Małgosia Groenwald

 Łowicka, Gdynia

 690 23 25 21 

 malgosia@eys.com.pl

www.facebook.com/eyspeaking